Temizlik Hizmetlerimiz

Giysi Temizleme

Günümüzde tüketici, kıyafet seçiminde kumaş kalitesinden çok tasarıma önem vermektedir. Bu sebepten konfeksiyon üreticileri tasarım maliyetlerinin yüksekliği karşısında kumaş maliyetlerini dengede tutmaktadır. Tasarımlarda sentetik kumaşlar, sentetik boyalar, renkli parlak aksesuarlar vs. ön plana çıktı. Bunun sonucunda kıyafetler evde yıkamaya uygun olmamakta kısa sürede yıpranmaktadır. Dryking üreticinin ve tasarımcının hedefini gözetip, giysilerinizi daha uzun süre ve ilk günkü formunda kullanabilmenizi sağlar.

Fiyat Listesi

Halı Temizleme

Halı, tekstil ürünleri arasında dokuması en sık olan üründür. Kaliteli bir halıda m²'de yaklaşık 1.100.000 ilmek bulunmaktadır. Bu sıklıkta dokunan halıdan toz, kir,bakteri vs.'leri uzaklaştırmak teknoloji, bilgi ve sanat gerektirir.

Dryking sahip olduğu son teknoloji ve her biri halı yıkama sanatkarı ustalarıyla size halı yıkama hizmeti sunmaktadır.

Fiyat Listesi

İşçi ve Personel Kıyafeti Temizleme

İşyerinizdeki personel giysilerinin kir yükünü ağırlıklı olarak iş yerinizdeki ürünlerden bulaşan lekeler,demir tozları, madeni yağlar, vücut salgıları oluşturmaktadır. Firmamızda, tekstil yüzeyinden ve dokusundan bu lekelerin uzaklaştırılması profesyonel yöntemler ve lisanslı kimyasallarla, insan ve çevre sağlığı korunarak yapılmaktadır. Tekstilden alınan bu lekeler, tüm kimyasal atıklarımızla birlikte İZAYDAŞ’a gönderilerek madeni yağlar gibi endüstriyel atıklar evsel atıklarla karışmamış olur.

Teklif İsteyin

Halı Tamiri

Yıpranan halılarınızı da bize gönderin! Yanlış kullanım, yanlış yıkama ya da halinin ömründen dolayı halılarda oluşan yıpranmaları ancak hali dokumasını bilen sanatkarlar onarabilir.

Orijinal saçak, biye, bordur, karkas germe, overlok, el overlok ihtiyaçlarınızda Dryking size en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Teklif İsteyin